Νέα θέση εργασίας Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού από την Enlighting

Ειδικότητα

Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών

Τύπος

Θέσεις εργασίας

Μισθός

Από-Έως

Άμεσα

Εταιρεία φωτισμού, στη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει  Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό ΑΕΙ/ΑΤΕΙ για το τεχνικό τμήμα.

Περιγραφή θέσης:

–    Τεχνική ανάλυση προδιαγραφών, αναζήτηση και αξιολόγηση λύσεων, υποβολή προτάσεων
–    Αναζήτηση, οργάνωση και παρακολούθηση αρχείου έργων
–    Επικοινωνία με προμηθευτές, διαχείριση και παρακολούθηση παραγγελιών

Προφίλ Υποψηφίου-Προσόντα:

  • * Επιθυμητή γνώση και εμπειρία στο φωτισμό ,αλλά όχι απαραίτητη.
  • * Άριστη γνώση Η/Υ (Windows, Office κλπ)
  • * Καλή γνώση autocad
  • * Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη γνώση dialux ή relux
  • * Καλή γνώση Αγγλικών
  • * Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • * Δίπλωμα οδήγησης
  • * Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • * Διάθεση για εκμάθηση και εξέλιξη

Παροχές:

  • * Υψηλό πακέτο αποδοχών
  • * Συνεχής εκπαίδευση
  • * Υψηλή προοπτική εξέλιξης

Παρακαλώ ,όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στη διεύθυνση : hr@enlighting.gr με θέμα ΗΜ Μεταμόρφωση