Η Εταιρεία Επικοινωνίας DEBRIEF επιθυμεί να ενισχύσει την ομάδα της στο Client Service και αναζητά Υποψήφιο/α για τη θέση

JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE”.

Κύρια καθήκοντα/βασικές αρμοδιότητες της θέσης:

– Υποστήριξη στο σχεδιασμό και στην υλοποίηση 360° πλάνων Marketing και Επικοινωνίας σε πανελλαδικό ή/και τοπικό επίπεδο για τους πελάτες της εταιρίας (δημόσιους οργανισμούς ή/και ιδιωτικές εταιρίες)

– Υποστήριξη στο σχεδιασμό και στην υλοποίηση εκδηλώσεων

– Σύνταξη κειμένων όπως Δελτία Τύπου, Social Media Posts, Advertorials, Newsletter κλπ

– Προετοιμασία Reporting για τις δράσεις που υλοποιούνται

– Κατάρτιση προϋπολογισμού έργων

Απαραίτητα/Επιθυμητά Προσόντα:

– Πτυχίο Α-ΤΕΙ με κατεύθυνση “Επικοινωνία και Ψηφιακά Μέσα”

– Γνώση ψηφιακών εργαλείων όπως το wordpress, camvas κλπ [επιθυμητό]

-Πιστοποίηση από σχετικούς Οργανισμούς (όπως πχ η Google) στους τομείς GoogleAnalytics & Ψηφιακού Marketing ή σχετικούς με αυτά [επιθυμητό]

– Επικοινωνία στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα, γραπτά και προφορικά.

– Στρατηγική & δημιουργική σκέψη και νέες ιδέες

– Άριστες ικανότητες οργάνωσης, προγραμματισμού και ανάλυσης δεδομένων.

Παροχές:

– Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

– Σταδιοδρομία σε ένα ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.

– Άριστες συνθήκες εργασίας και συνεργασίας

– Ευκαιρίες συνεχούς εκπαίδευσης & ανάπτυξης

Σας περιμένουμε στην Ομάδα μας!

Όλες οι υποψηφιότητες θα αντιμετωπιστούν με εχεμύθεια και επαγγελματισμό.

Αποστολή βιογραφικού στο hello@debrief.gr με θέμα «JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE»