Υπεύθυνος γραμμής παραγωγής κρεάτων και κρεατοσκευασμάτων

19 Ιουνίου 2024

Επισκόπηση θέσης εργασίας

  • Ημερ/νία ανάρτησης
  • Ημερομηνία λήξης
    17 Οκτωβρίου 2024

Περιγραφή θέσης

Η Αφοί Κομπατσιάρη ΑΕ, μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες μαζικής εστίασης στην Ελλάδα αναζητά υπεύθυνο για την γραμμή παραγωγής κρεάτων και κρεατοσκευασμάτων, στην περιοχή της Ασσήρου Θεσσαλονίκης.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Προγραμματισμός και έλεγχος της παραγωγικής διαδικασίας
  • Επίβλεψη και συντονισμός των χειριστών παραγωγής
  • Γνώση και τήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων (HACCP, ISO κ.λπ.)
  • Επιτήρηση διαδικασιών καθαριότητας – εξυγίανσης χώρων παραγωγής
  • Έλεγχος εισερχόμενων α’ υλών και εξερχόμενων τελικών προϊόντων
  • Τήρηση αρχείου παραγωγής και ιχνηλασιμότητας α’ υλών & τελικών προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εκπαίδευση και Προϋπηρεσία:
  • Πτυχίο Γεωπόνου Ζωικής Παραγωγής ή σχετικού με τη θέση κλάδου
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ικανότητα διαχείρισης ομάδας ανθρώπων (20-30 ατόμων)
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ (περιβάλλον MS Office)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση είναι απαραίτητη
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Αποτελεσματικότητα στη διαχείριση προσωπικού
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  • Άριστη διαχείριση χρόνου
  • Αμεσότητα και ευελιξία στην επίλυση προβλημάτων
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και πιστή εφαρμογή αυστηρών πρωτοκόλλων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής επιμόρφωση και εκπαίδευση

Αποστολή βιογραφικών με τη σημείωση ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ – ΑΣΣΗΡΟΣ στο emailmosxoum@kobatsiaris.gr