slider15

Η ΚΜΜΒ είναι μια εταιρεία, με ηγέτιδα θέση και ευρύ πελατολόγιο στους κλάδους της Βιομηχανίας και της Ναυτιλίας, που προσφέρει στους πελάτες της πλήρη κάλυψη στις εφαρμογές στεγανοποίησης και θερμικής προστασίας των μηχανολογικών εγκαταστάσεών τους.

Το όραμά μας είναι να δημιουργήσουμε έναν αξιόπιστο παραγωγό προϊόντων και λύσεων, ικανό να στηρίξει τους πελάτες μας στην ακατάπαυστη προσπάθειά τους για συνεχή βελτίωση.

Η ομάδα μας αποτελείται από επαγγελματίες του χώρου με ένα ευρύ φάσμα τεχνικών, συμβουλευτικών και εμπορικών δεξιοτήτων και ειδικοτήτων.

Περιγραφή θέσης:

Λόγω της ανάπτυξης των εργασιών μας, αναζητούμε άτομο για να αναλάβει καθήκοντα Τεχνικού Συμβούλου (Technical Advisor), με κύρια χαρακτηριστικά την έμφαση στη λεπτομέρεια, την ομαδικότητα, την οργάνωση και ευελιξία, την ικανότητα επικοινωνίας με τον πελάτη, την διάθεση για μάθηση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ+ Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Πτυχίο Αγγλικών Lower+
  • Ευχέρεια στη χρήση MS Office
  • Ευχέρεια στην ανάγνωση και την κατανόηση μηχανολογικού σχεδίου
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός μόνιμης κατοικίας
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Ελλάδας

Απαραίτητες Ικανότητες:

  • Προσήλωση σε στόχους
  • Προσοχή στην Λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας
  • Επαγγελματισμός και ευγενική συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα και επίλυση προβλημάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Διάθεση για μάθηση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα απόδοσης κάτω από πίεση σε περιβάλλον που απαιτεί ευελιξία και εργατικότητα

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Εργασία σε ένα δυναμικό, φιλικό και ευέλικτο περιβάλλον
  • Απασχόληση σε μια υγιή και αναπτυσσόμενη Εταιρεία με πολύ σοβαρούς πελάτες
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και ανέλιξης
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Οι υποψήφιοι/ες, οι οποίοι/ες ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα

στο info@kmmb.gr με κωδικό Θέσης: ΤΑ0724;

Ίσες Ευκαιρίες

Η ΚΜΜΒ διασφαλίζει ίσες ευκαιρίες, ίση μεταχείριση και πρόσβαση για όλους τους υποψηφίους, ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, αναπηρίας, θρησκείας ή πεποιθήσεων, πολιτικών ή άλλων φρονημάτων, κοινωνικής προέλευσης, οικογενειακής κατάστασης ή σεξουαλικού προσανατολισμού.

Σημείωση Περί των Προσωπικών Δεδομένων σας

Με την αποστολή του βιογραφικού σας αποδέχεστε ότι θα παραμείνει στη βάση βιογραφικών της ΚΜΜΒ για 12 μήνες, με τον σκοπό της αξιολόγησης της αίτησής σας για την άνωθεν θέση εργασίας καθώς και για άλλες μελλοντικές.

Κ. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – Β. ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ο.Ε.

Κόνωνος 17, 18545 Πειραιάς

Tel / Τηλ. : (++30) 210-417.6393, 210-417.5854,210-417.6334 & 417.5851