Νέα θέση εργασίας από την Computer Control Systems E.R. & D. SA

Ειδικότητα

Τύπος

Θέσεις εργασίας

Μισθός

Από-Έως

Άμεσα

Η Computer Control Systems E.R. & D. SA (CCS), κορυφαία ελληνική εταιρεία στο σχεδιασμό, την ανάπτυξη και την εγκατάσταση Ιατρικών Λογισμικών, με ιδιαίτερη εξειδίκευση στα πληροφοριακά συστήματα του Εργαστηριακού Τομέα πχ Βιοπαθολογικά Εργαστήρια, Αιμοδοσίες, Γενετικής, Μοριακής Βιολογίας κλπ, αναζητά ταλαντούχο πωλητή για να ενταχθεί στην ομάδα της.

Αρμοδιότητες:

  1. Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου (Νοσοκομεία & Κλινικές)
  2. Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  3. Διερεύνηση σε βάθος των αναγκών του υποψήφιου πελάτη και διαμόρφωση σχέσεων εμπιστοσύνης
  4. Διαμόρφωση προτάσεων και λύσεων που να εξυπηρετούν τις ανάγκες του πελάτη
  5. Διασφάλιση επίτευξης ποσοτικών και ποιοτικών στόχων
  6. Έρευνα αγοράς και αποτύπωση ανταγωνισμού
  7. Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και εξωστρέφεια
  8. Άριστη γνώση των προϊόντων
  9. Άμεση εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  1. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  2. Προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  3. Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  4. Ηθική, εντιμότητα και εργατικότητα
  5. Εξωστρέφεια και πελατοκεντρική φιλοσοφία
  6. Ομαδικό πνεύμα
  7. Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  8. Γνώση αγγλικών και Η/Υ
  9. Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής στον τομέα της Πληροφορικής ή των Βιοιατρικών Επιστημών (θα εκτιμηθεί)
  10. Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  11. Δυνατότητα ταξιδιών & διαμονής εκτός έδρας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές σταθερές μηνιαίες αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Πρόσθετες αμοιβές βάσει απόδοσης
  • Εκπαίδευση, παρακολούθηση σεμιναρίων και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
Οι υποψήφιοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους στο email: hr@ccs.gr