Ειδικός επικοινωνίας στο Selfie Museum

Επισκόπηση θέσης εργασίας

  • Ημερ/νία ανάρτησης
    5 Απριλίου 2023
  • Ημερομηνία λήξης
    4 Ιουνίου 2023
  • Σπουδές
    Πτυχίο ΑΕΙ
  • Επαγγελματικό Επίπεδο
    Υπάλληλος

Περιγραφή θέσης

To Selfie Museum είναι ο πιο καινοτόμος χώρος βιωματικής ψυχαγωγίας στην Ελλάδα. Σε 30 διαδραστικά εκθέματα ο καθένας μέσω της κάμερας του κινητού του γίνεται ο απόλυτος πρωταγωνιστής. Πρόκειται για μια αξέχαστη εμπειρία διασκέδασης και όμορφων αναμνήσεων για όλες τις ηλικίες!

Αναζητούμε απόφοιτο έως 30 ετών -με ενεργή κάρτα ανεργίας- για συνεργασία στη Θεσσαλονίκη!
Η θέση αφορά την εξυπηρέτηση των επισκεπτών καθώς και τη δημιουργία social media περιεχομένου.

Προσόντα
Απόφοιτος Επικοινωνίας, Digital Marketing ή συναφούς αντικειμένου
Άριστη γνώση Social Media (Facebook, Instagram, Tiktok)
Ευχέρεια προφορικού και γραπτού λόγου στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
Γνώσεις επεξεργασίας εικόνας και video
Γνώσεις σε Facebook Ads και Email Marketing θα εκτιμηθούν

Παροχές
Ευχάριστο περιβάλλον
Πενθήμερη εργασία
Βασικός μισθός και ασφάλιση
Πρόσληψη μέσω προγράμματος ΔΥΠΑ

Αν είσαι ευχάριστος, οργανωτικός, επικοινωνιακός και το TikTok είναι το φυσικό σου περιβάλλον, τότε στείλε μας το βιογραφικό σου στο info@selfie-museum.gr και συνδύασε εργασία και.. χαρά!